Akrilik Zemin Kaplama Ürünleri

Kullanım amacına bağlı olarak muhtelif reçine ve sentetik dolgularla küçük veya geniş alanlar için özel olarak tasarlanmış açık ve kapalı alanlarda kullanılabilen estetik, dekoratif, hijyenik, kaydırmaz, hava koşullarına ve ısı farklılıklarına, yoğun yaya trafiğine ve kimyasallara dayanıklı yol ve zemin kaplama malzemesidir. Su bazlı akrilik reçine ve muhtelif sentetiklerle modifiye edilmiş, spor sahaları için özel olarak tasarlanmış, estetik ve ekonomik zemin kaplamalarıdır. Tercihen asfalt veya özel astarı ile beton üzerine muhtelif renklerde 2 – 3 mm kalınlığında uygulanır. Sistem bitüm modifiye sentetik yüzey düzenleyici, sentetik kaplama ve sentetik son kat boya’dan oluşmaktadır.

Akrilik Resurfacer (Dolgu Katı): %100 akrilik lateks bazlı dolgu malzemesidir. Uygulama yapılacak zemindeki gözeneklerin ,hafif çatlakların dolgu katı olarak uygulanır. Belirli oranda su ve kum ile karıştırılarak zemine uygulanabilir hale getirilir.

Cushion (esnek Katman): Özel toz kauçuk dolgulu %100 akrilik lateks bazlı esnek katman malzemesidir.İçerisindeki özel kauçuklar sayesinde zemine esneklik vermektedir.Resurfacer katından sonra saf hali ile direk uygulanır. Tenis kortları için uygundur.

Akrilik Renk Katı: Silis kumlu %100 akrilik lateks bazlı son kat boya malzemesidir. Tüm hava şartlarına ve güneş ışınlarına (UV) dayanıklıdır. Belirli oranda su ile karıştırılarak uygulaması yapılır. Çevreye ve doğaya saygılı olup tehlikeli olarak sınıflandırılmamıştır.

STANDART SİSTEM (uygulama alanı: tenis kortları ve çok amaçlı spor sahaları (basketbol, voleybol…)

Resurfacer (dolgu katı)

1 Kat

Son Kat Boya (color coat)

2 Kat

  

Profesyonel (Turnuva) (Uygulama alanı: Uluslararası profesyonel turnuvalar)

Resurfacer (dolgu katı)

1 Kat

Cushion PLUS

2 Kat

Cushion

2 Kat

Son Kat Boya (color coat)

2 Kat

Oyun Çizgileri

1 Kat     

-RESURFACER SS-AC 101:

 AKRİLİK RESURFACER SS-AC 101, Ko-polimer emülsiyon esaslı, solvent içermeyen, su bazlı lateks bağlayıcılı, silis kumu katkılı zemin dolgu malzemesidir. Beton yada asfalt zeminin gözeneklerini doldurur. Aynı zamanda üzerinde uygulanacak katmanın zemine tutunmasını arttırır.

-CUSHION SS-AC 102:

CUSHION SS-AC 102, özel toz kauçuk dolgulu, ko-polimer emülsiyon esaslı, solvenet içermeyen, su bazlı lateks bağlayıcılı esnek katman malzemesidir. Zemine esneklik vermek amacıyla kullanılır. Resurfacer katından sonra kumsuz olarak zemine uygulanır.

-SON KAT AKRİLİK BOYA SS-AC 101:

AKRİLİK BOYA SS-AC 101 Ko polimer emülsiyon esaslı, solvent içermeyen, su bazlı lateks bağlayıcılı, silis kumu katkılı boya çeşididir. UV dayanımı yüksek, tehlikeli madde sınıfında olmayan, boya malzemesidir. SS-AC 102, zeminde homojen dağılarak topun nizami bir şekilde zıplamasını sağlar. Tenis kortlarının yanında, basketbol ve voleybol sahaları ile bisiklet ve koşu yollarında kullanılır.

Orientation

There are many variations of passagges of Lorem Ipsum are is available but the that majority the suffered alteration in that but it some form by injected humour or at randomised words which don’t look even slightly believable. If you are Lorm Ipsum you need sure there isn’t anything embarrassing.There are many that variations of passage of Lorem Ipsum available but why the majority have more suffered alteration that some form by injected humour randomised the words which don’t look even slightly believable.There are many variations of passage of Lorem Ipsum available but the that majority have suffered the alteration in that some of form by injected humour or at randomised word and which of don’t look even slightly believable. If you are Lorem Ipsum you need at sure there isn’t anything embarrassing.There are many that variations of the passaaggess of Lorem Ipsum available but the majority of more suffereedd are alteration in that some form by injectteed humour or randomised the words.

X
×

 

Merhaba

Nasıl yardımcı olabiliriz?

×