Akrilik Zemin Kaplama

Kürünü tamamlayan asfalt zemin yüzey temizlenerek, toz ve yabancı maddelerden arındırılır. Zemindeki gözenekleri kapatmak için resurfacer katmanı uygulanır. İsteğe bağlı olarak, zemine esneklik kazandıran cushion tabakası uygulanır. Oluşan katman üzerine iki kat akrilik boya uygulanır. Akrilik zemin üzerine istenilen oyun çizgileri çizilerek saha kullanıma hazır hale getirilir.

Akrilik Resurfacer (Dolgu Katı): %100 akrilik lateks bazlı dolgu malzemesidir. Uygulama yapılacak zemindeki gözeneklerin, hafif çatlakların dolgu katı olarak uygulanır. Belirli oranda su ve kum ile karıştırılarak zemine uygulanabilir hale getirilir.

Cushion (Esnek Katman): Özel toz kauçuk dolgulu %100 akrilik lateks bazlı esnek katman malzemesidir. İçerisindeki özel kauçuklar sayesinde zemine esneklik vermektedir. Resurfacer katından sonra saf hali ile direkt uygulanır. Tenis kortları için uygundur.

Akrilik Renk Katı: Silis kumlu %100 akrilik lateks bazlı son kat boya malzemesidir. Tüm hava şartlarına ve güneş ışınlarına (UV) dayanıklıdır. Belirli oranda su ile karıştırılarak uygulaması yapılır. Çevreye ve doğaya saygılı olup tehlikeli olarak sınıflandırılmamıştır.

Standart Sistem (Uygulama Alanı: Tenis kortları ve çok amaçlı spor sahaları )(basketbol, voleybol vb.)

Profesyonel (Turnuva) (Uygulama Alanı: Uluslararası profesyonel turnuvalar)

X
×

 

Merhaba

Nasıl yardımcı olabiliriz?

×