Voleybol Sahası Yapımı

Voleybol Sahaları Yapımında Kullanılan Zemin Uygulamaları:

Akrilik Zeminli Voleybol Sahası
Tartan Zeminli Voleybol Sahası
Parke Zeminli Voleybol Sahası
Poliüretan Zeminli Voleybol Sahası

Voleybol sahası yapımı ve anahtar teslimi gibi çözümler hakkında hızlıca fiyat teklif almak ve detaylı bilgi edinmek için telefon, e-mail ya da sitemizde bulunan formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Voleybol Sahaları
Açık ve kapalı voleybol sahası yapımında profesyonel voleybol zeminleri sporu kolaylaştırır, sporculara maksimum performans sağlar.

Voleybol Sahası Yapımı Çeşitleri:

Açık Voleybol Sahası
Kapalı Voleybol Sahası

Açık voleybol sahası, tel örgü ile çevrilmiş spor alanlarıdır. Kapalı voleybol sahasıysa, çelik konstrüksiyon ile kapatılmış sahalar ve kapalı spor salonu olarak inşa edilmektedir.

Akrilik Zeminli Voleybol Sahası
Akrilik zemin, açık ve kapalı voleybol sahası uygulamaları için çabuk kuruyan, UV ışınlarına dayanıklı ve her türlü hava koşullarına uygun bir sistemdir. Akrilik zemin 2 mm veya 3 mm olarak uygulanabilmektedir. Akrilik zemin sistemi bitüm modifiye sentetik yüzey düzenleyici, sentetik kaplama ve sentetik son kat akrilik boyadan oluşur.

Cushion akrilik sistem bitüm modifiye akrilik veya lastik tozu dolgulu, cushion, yüzey düzenleyici, akrilik kaplama ve akrilik son kat boya katmanlarında oluşur.

Tartan Zeminli Voleybol Sahası
Sistem iki tabakadan oluşup su geçirgen özelliğe sahiptir. EPDM tabaka üstte, SBR granül tabaka alttadır. Granül tabakalar binder denen madde ile sıcak olarak karıştırılır. Tartan zemin genellikle 8 mm + 5 mm olarak tatbik edilir. Finişer denilen makine ile EPDM granül ve SBR granül sıcak yerinde döküm olarak uygulanır.

Parke Zeminli Voleybol Sahası
Ahşap spor zeminlerimiz yenilikçi tasarımı, enerji geri kazanımı, güç sarfiyatının azaltılması ve topun sekme özelliği sayesinde sporcuların ergonomik ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Parke zemini, çok katmanlı bir sistemden oluşur. Ahşap zemine, alt tabakada kullanılan özel kauçuk destek sistemi ile esneklik sağlanır. Parke zeminlerimiz mükemmel kayma direnci, çizilme mukavemeti ve dayanıklılığı sağlayabilmek için farklı parametrelerde düzenli olarak kalite testlerinden geçilir.

Poliüretan Zeminli Voleybol Sahası
Poliüretan zemin, tek parça halinde uygulanan, esnek, kayma ve aşınma yapmayan, birçok renk seçeneği bulunan bir zemin kaplama türüdür. Poliüretan zemin kaplama ile mat, parlak ve renkli yüzeyler oluşturulabilir. İç ve dış mekânlara uygulanabilen poliüretan kaplama; çizilmeye, Güneş ışınlarına, her türlü aşınma ve deformasyonlara karşı dayanıklıdır. Tozun birikmeyeceği ve kolay temizlenebileceği bir kaplama malzemesidir.

X
×

 

Merhaba

Nasıl yardımcı olabiliriz?

×