Sentetik Çim Saha Yapımı

Sıkıştırılmış toprak zemin üzerine 15 cm yüksekliğinde 4 numaralı mıcır serilir. Serilen mıcır üzerine 10 cm yüksekliğinde 1 numaralı mıcır serilerek zemin doldurulur ve mastarlanarak sıkıştırılır. Zemin üzerine sentetik keçe serilir. Keçe üzerine halı serilerek yapıştırılır. Halı üzerine Sbr granül ve kumun m² ye eşit miktarda dağıtılması sağlanarak montaj bitirilir. Suni çim, doğal çime benzeyen; istenilen renk, yükseklik ve sıklıkta olan zemin kaplama malzemesidir. Üretiminde halı dokur gibi iplikler kullanılıp; tabana bu iplikler montaj edilmektedir. Fakat kullanılan iplikler standart iplik olmadığı için doğal çime son derece yakın bir görünüm elde edilmektedir.

SPOR İÇİN :

SS-55: Spor aktiviteleri için kullanılan alanlarda SS-55 iyi top tutuşuna sahip olması, serin ve nemli havalarla beraber kış şartlarının olumsuz etkilerine karşı dayanıklılığı ve rahat hareket edilebilmesi gibi özelliklerinden dolayı tercih edilmektedir. SS-55 olumsuz şartlara karşı kullanımı ile kullanım alanlarını daha prestijli hale getiriyor.

SS-60: Sporun dünyasını şekillendiren SS-60, üst düzey kullanım rahatlığı sunması, rahat hareket edilebilmesi ve olumsuz hava koşularında başarılı şekilde kullanılabilmesi gibi özellikleri için tercih edilmektedir. SS-60 olumsuz şartlara karşı kullanımı ile kullanım alanlarını daha prestijli hale getiriyor.

SS-50: Sporun dünyasını şekillendiren SS-50, sunduğu üst düzey kullanım rahatlığı ile ilk tercihler arasında yer almaktadır. Ayrıca rahat hareket edilebilmesi ve olumsuz hava koşularında başarılı şekilde kullanılabilmesi gibi özellikleri ile SS-50, kaliteli malzemesi ile ekonomik ve kullanışlıdır.

SS-50A: Sporun dünyasını şekillendiren Congrass Apollo 55, sunduğu üst düzey kullanım rahatlığı ile ilk tercihler arasında yer almaktadır. Ayrıca rahat hareket edilebilmesi ve olumsuz hava koşularında başarılı şekilde kullanılabilmesi gibi özellikleri ile Congrass Apollo 55, kaliteli malzemesi ile ekonomik ve kullanışlıdır.

SS-50B: En iyi oyun özelliklerini sunan benzersiz SS-50B, üst düzey kullanım rahatlığı sunması ve rahat hareket edilebilmesi ile tercih edilmektedir. SS-50B, olumsuz hava koşularında başarılı şekilde kullanılabilmesi gibi özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

SS-55B: En iyi oyun özelliklerini sunan benzersiz SS-55B, üst düzey kullanım rahatlığı sunması ve rahat hareket edilebilmesi ile tercih edilmektedir. SS-55B, olumsuz hava koşularında başarılı şekilde kullanılabilmesi gibi özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

SS-60A: En iyi oyun özelliklerini sunan benzersiz SS-60A, üst düzey kullanım rahatlığı sunması ve rahat hareket edilebilmesi ile tercih edilmektedir. SS-60A, olumsuz hava koşularında başarılı şekilde kullanılabilmesi gibi özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

PEYZAJ İÇİN :

SS-A: Vahşi doğanın karşı konulmaz güzelliğinden esinlenerek üretilen SS-A, dinmek bilmeyen yağmurların serin ve nemli havasını ormanların gizemli dünyasını projelerinize taşıyor. Vahşi doğanın büyüsünü, yaşam alanlarınıza taşımanın tam zamanı.İç ve dış mekan projeleriniz için Amazon kalitesi sizleri bekliyor.

 

SS-N: Yaz aylarının getirdiği bitmek bilmeyen enerjinin yansıması SS-N serisi…

Doğal yaşam alanlarının canlılığı, ışıltısı, parıltısı ile doğanın yaz aylarındaki renkliliği SS-N serisi ile yaşam alanlarında hayat buluyor.

SS-T: Doğanın bahar ve yaz aylarına uyanışının canlılığı, tazeliği SS-T sentetik çim sistemlerinde. Doğallığın ve konforun mükemmel birleşimi SS-T, kalitesiyle de yaşam alanlarınızda uzun yıllar sizlerle birlikte…

SS-F: Kullanışlı, rahat, güvenli ortamlar için SS-F Serisi…

Yeşilin içinde yaşamayı tercih edenler, SS-F serisinin ekonomik çözümleriyle projelerini daha rahat gerçekleştiriyorlar.

SS-T1:Farklı yaşam alanlarında uygun ve sorunsuz çözümlerin kalitesi SS-T1…Yeşil alan isteyenlere ekonomik çözümler sunan SS-T1, rahat ve güvenli yaşam alanları yaratıyor.

Orientation

There are many variations of passagges of Lorem Ipsum are is available but the that majority the suffered alteration in that but it some form by injected humour or at randomised words which don’t look even slightly believable. If you are Lorm Ipsum you need sure there isn’t anything embarrassing.There are many that variations of passage of Lorem Ipsum available but why the majority have more suffered alteration that some form by injected humour randomised the words which don’t look even slightly believable.There are many variations of passage of Lorem Ipsum available but the that majority have suffered the alteration in that some of form by injected humour or at randomised word and which of don’t look even slightly believable. If you are Lorem Ipsum you need at sure there isn’t anything embarrassing.There are many that variations of the passaaggess of Lorem Ipsum available but the majority of more suffereedd are alteration in that some form by injectteed humour or randomised the words.

X
×

 

Merhaba

Nasıl yardımcı olabiliriz?

×